Jarní sezóna 2012 - zápasy

4. dubna 2012 v 7:32 | Mirka |  ZÁPASY holky
Sraz na každý domácí zápas je 45 minut před začátkem, ale doporučuji podpořit i další družstva. Rodiče, přijďte podpořit děti při jejich zápase, jak sami zjistili v sobotu v hale, atmosféra a Vaše fandění je hodně vyburcovalo.

Začínáme 14.4.2012 doma s týmem TJ Spartak Modřany:

ml. koed. 11:00
starší žákyně 13:20

21.4. - máme volno
28.4. - doma se Spojemi: 11:30 hodin mladší koedukovaná a 14:00 starší žákyně
5.5. - venku s Řevnicemi na celý den - RODIČE NABÍDNĚTE SE, KDO BY MOHL S DĚTMI JAKO DOPROVOD VLAKEM z Čakovic nebo Hlavního nádraží, nebo nabídněte, kdo bude moci jet autem, a kolik je volných míst, my zařídíme sraz a rozdělení do aut. Pokud nebudou nabídnuta auta - jede každý po své ose.
12.5. - doma s Bakovem - starší žákyně 8,30
19.5. - venku s Březnem - - není jiná možnost než jet auty - nabídněte, kdo bude moci jet autem, a kolik je volných míst, my zařídíme sraz a rozdělení do aut. Pokud nebudou nabídnuta auta - jede každý po své ose.
V případě, že udržíme 2.místo ve starších žákyních nebo dokonce první bude se 7-10.6. konat mistrovství či pohár ČR.

POKUD NĚKDO ZE STARŠÍCH ŽÁKYNÍ nebo mladších žákyní, nebude moci na nějaký zápas z jiného důvodu než nemoc, je nutné toto nahlásit nejpozději do konce příštího týdne. To stejné platí o termínu mistrovství či poháru.

- CO S SEBOU NA ZÁPAS: dres - pokud ho dítě vlastní, kdo ho nemá obdrží ho před zápasem, tričko pod dres, maximálně krátké elasťáky pod trenýrky od dresu ( máme štrupny ), pokud bude zima vezměte si navíc tričko s dlouhým rukávem, sportovní boty, doma lze hrát i v turfech. Pozor Řevnice, Bakov a Březno - klasické sportovní boty - zákaz turfů - komu to hodně klouže doporučuji vzít si ponožky na odpis, které navléknete na boty. Gumičky a sponky do vlasů, nebo textilní čelenku ( efekt šátku ), ti co vyfasovaly čutory na pití je budou mít s sebou, obránkyně 5cm pásky a to bílé na obě ruce, útočníci nákolenky. Nezapomeňte, že všude na hřištích jsou sprchy, takže s sebou hygienické potřeby. U zápasů venku je vždy zajištěno nějaké občerstvení - takže malý peníz s sebou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama