25. září 2010 v 20:31 | Mirka |  AKCE MLÁDEŽE
v sobotu 2.10.2010 v odpoledních hodinách pořádáme tmelení kolektivu rodiče, děti a trenéři.
 Zveme děti, rodiče i nehrající sourozence.
Takže v sobotu 13.10.2010 se všichni sejdeme v 16,30 hodin v klubovně na hřišti hárodní házené v Čakovicích.
Každopádně pokud chcete fandit, děti hrají celý den, jste všichni samozřejmě vítáni, aby jste přišli dřív.
( 8:00 starší žáci, 10:10 starší žákyně, 11:20 starší žáci, 13:50 mladší koedukovaná )
A co s sebou - jako vždy, něco na zub pro sebe, ostatní, děti ( pití bude možné objednat v baru, který nám bude k dispozici ).
Ohledně co s sebou:
jídlo: z minulých srazů např: masová buchta, pečené maso, roládky, sladkosti, křupky, pomazánky atd.
pití: zajišťuje bar v klubovně
- pro děti bude k dispozici teplý čaj po celý den
oblečení: na celý den, na večer pro děti ( budou běhat venku - teplejší kousky )
- v roce 2008 jsme tmelili do půlnoci o rok později do desíti
- v rámci tmelení bychom měli vybrat nové dresy pro mládežnická družstva ( platí oddíl ) s tím, že bude možno objednat i vlastní dres se jménem ( platí rodiče )
Program - děti po zápasech - volná zábava na hřišti - večer opékání vuřtů ( dle počasí )

20. září 2010 v 0:28 | Mirka |  ZÁPASY holky
Ahoj, v sobotu 25.9.2010 hrajeme doma s Podlázkama - zápas začíná v 8:50 hodin.

Sraz v 8:15 hodin na hřišti.

Nominace z řad slečen:

obrana: Adélka Řežábková, Bára Nováková, Ema Machová ( měla by být hotová registrace )

19. září 2010 v 23:56 | Mirka
Zápas starších žákyň proti družstvu Modřan v neděli 19.9.2010 od 12,00 hodin na hřišti soupeře
REMÍZA 7:7 ( poločas prohra 5:4 )
góly: Mája Dostálová 7
hráči: brána: Denisa Havelková, obrana: bek a kapitán Anička Syslová, Eliška Duchková, Nicola Malá,Adélka Řežábková, Bára Nováková, útok: Mája Dostálová, Bára Špatková, Míša Houdková, Anička Jakimeczková

Zápas mladší koedukované s družstvem Modřan, 2.kolo Středočeské oblasti - neděle 19.9.2010 od 9,30 hodin
výsledek: 9:8 ( poločas 5:4 ) PROHRA, góly: Honza Boček 6, Honza Bašta 2
hráčí:
brána: David Procházka, obrana: bek Adélka Řežábková, Bára Nováková, Petr a Lukášek Cajthamlovi, útok: kapitán Bára Špatková, Míša Houdková, Anička Jakimeczková, Bája Bábelová, Honza Boček, Honza Bašta

Neděle 19.9.2010 - MODŘANY, starší žákyně, ml.koedukovaná

14. září 2010 v 19:34 | Mirka |  ZÁPASY holky
Ahoj všem,
tento víkend hrajeme v Modřanech ( Praha 4 ) a to v neděli:
9,30 hodin mladší koedukovaná
12,00 hodin starší žákyně
Pro ty, co pojedou hromadně sraz v horním vestibulu metra C - PROSEK v 7:45 hodin ( odjezd 7:56 )
( platí pro koeduky i starší žákyně )
návrat: 14:21 metro Prosek
Děti lze dopravit samostatně, sraz  30 minut před začátkem zápasu na hřišti. Pokud děti pojedou sami zpět - prosím podepsaný lístek od rodičů.
Hřiště TJ Spartak Modřany
MHD zastávka Poliklinika Modřany ( tram z Palmovky, nebo bus z Kačerova )
autem - Jižní spojka - sjezd Modřany - pokračovat podél vody - Modřanská ulice, dále Generála Šišky, na křižovatce s Čs.exilem doprava, poté ihned dvakrát doleva a jet dále lesoparkem až ke hřišti
nominace:
starší žákyně: brána: Denisa Havelková ( Kája je nemocná )

14. září 2010 v 19:34 | Mirka |  Tréninky a zápasy OMLUVY 2011
V úterý 14.9. byl trénink zrušen z důvodů dlouhotrvajícího deště.

dorazili: Petříková, Boček, Syslová, Duchková, Petřík, Houdková, Špatková
omluva telefonicky - kvůli zrušení tréninku:
Procházka, Malá, Machová, Rubášovi Anička a Ondra, Adélka, Bára ( nová ), Patrika

nemoc: Bára Nováková, Kryštof, Kája Vrbová, Vanda Spoustová

1.kolo Stř.oblasti starší žákyně - PROHRA s Bakovem

13. září 2010 v 10:20 | Mirka |  ZÁPASY holky
V sobotu jsme si udělaly výlet vlakem, jelo se do Bakova - cesta trvala 2 hodiny ( přestu v Mladé Boleslavi ) a nazpátek to samé.  Ráno byl vlak natřískaný - do Bakova se sjížděli houbaři, kteří jeli nazpátek - zase s námi.

V Bakově jsme hrály první zápas od 8,20 hodin.
Za tým starších žaček nastoupily:
brána: Kája Vrbová
obrana: Anička Syslová, Eliška Duchková, Nicola Malá a Adélka Řežábková
útok: Denisa Havelková, Bára Špatková, Míša Houdková, Anička Jakimeczková

Útok mimo Denisy byl složen z mladších žaček a v prvním poločase jsme prohrávaly 6:0, obrana nás hodně podržela. V druhé půli druhého poločasu se konečně začala prosazovat Denisa ve střelbě a za 15 minut nastřílela 6 gólů. Škoda že se jí nepodařilo prolomit to střílení dříve.

Každopádně musím holky moc pochválit, snažily se.

Další zápas hrajeme v Modřanech a bohužel bude nám chybět brankařka Kája Vrbová, dnes mi došla omluva, že má angínu. Deniso - půjdeš do brány.....

Pozor zrušen zápas se Starou Hutí dne 16.10.

10. září 2010 v 20:50 | Mirka |  ZÁPASY holky
Dne 16.10. je zrušen zápas se Starou Hutí, jejich družstvo bylo odhlášeno ze soutěže, znamená to tedy, že máte volný víkend, protože hrají pouze ženy a muži.

Docházka 10.9.2010

10. září 2010 v 14:10 | Mirka |  Tréninky a zápasy OMLUVY 2011

omluvy: Kája Vrbová - zánět spojivek, Ema Machová - bez udání důvodu
Tereza Němečková - zánět dutin, Vanda Spoustová - dlouhodobé zdravotní problémy

přítomni:
Havelková, Syslová, Duchková, Malá, Řežábková, Nováková, Špatková, Houdková, Jakimeczková, Bábelová, Rubášová

hodin.
Návrat na čakovické nádraží v 15:46 ( odjezd z Bakova 13:49 - přestup v Ml.Boleslavy)

10. září 2010 v 14:08 | Mirka |  Tréninky a zápasy OMLUVY 2011
přítomni: Vrbová Kája ( Kristýna, Hanka ), Syslová, Nováková, Řežábková, Špatková, Houdková, Havelková, Dostálová - osobně omluva , Bábelová, Rubášová, Malá, Jakimeczková, Machová,
nové: Daniela, Tereza, Barbora,

omluvy: Jakimeczková - každé úterý příchod později
Němečková - nahlásila, že neví jak v úterý, měla potvrdit emailem - NEPOTVRZENO

První zápas podzim 2010 Bakov

4. září 2010 v 14:28 | Mirka |  ZÁPASY holky
V sobotu jedeme do Bakova - autobusem od házené - hrají starší žákyně.

nominace:
náhradník:  Anička Jakimeczková, Adélka Řežábková

sraz 6:45 hodin parkoviště před házenou ( odjezd cca 6:55 )

Pánek

s sebou: věci pod dres - triko s kr.rukávem, elasťáky nad kolena, sportovní boty ( zákaz turfů )
svačina, pití ( možnost zakoupit párek a pití v místním bufetu ), v případě špatného počasí - teplé oblečení.