Srpen 2010

Olympiáda 2010,2009 soustředění

30. srpna 2010 v 21:31 | Mirka
NÍŽE NALEZNETE VÝSLEDKY olympiády, kterou děláme každoročně v rámci soustředění.
disciplíny:
skok přes švihadlo 2 minuty ( snožmo bez meziskoku )
sedy-lehy 2 minuty ( s rukama za hlavou )
dřepy 2 minuty
přihrávky 2 minuty
přesná střelba - vyznačná místa v bráně 1 minuta
skok z místa
12-ti minutový běh ( počet kol )
člunkový běh
hod na bránu - ze vzdálenosti
skok do dálky - písek

hodnocení - dle kategorií, hodnocení všech
děvčata - 1.místo Nicola Malá ( celkově 6.místo )
kluci - 1. místo Honza Boček ( celkově 1.místo )
menší děti - 1. místo Bára Špatková ( celkově 11.místo )
olympiáda 2010

pro srovnání olympiáda z roku 2009:

olympiáda 2009

Přání do nové sezóny

30. srpna 2010 v 20:35 | Mirka
Přeji všem mnoho sportovních úspěchů v letošní sezóně.
( fotka mladších žákyní - účast na Poháru ČR - z druhého místa v oblastním přeboru )
mladší žačky 2010

Docházka 31.8.2010

30. srpna 2010 v 20:31 | Mirka |  Tréninky a zápasy OMLUVY 2011
úterý 31.8.2010:
omluva: Bára Špatková, Nicola Malá, Denisa Havelková, Vrbová Kája, Ema Machová, Bára Bábelová

přítomní: Duchková, Syslová, Dostálová, Jakimeczková, Houdková, Nováková, Řežábková

neomluveni: Spoustová, Němečková

Tréninky - začínáme 31.8.2010

30. srpna 2010 v 20:29 | Mirka
Tréninky se konají:
 každé úterý a pátek od 16,30-18,00 hodin
na venkovním hřišti TJ Avia Čakovice.

Začínáme v úterý 31.8.2010.

Bude evidována docházka, kterou naleznete v pravém sloupci.

omluva na 31.8.2010:
Bára Špatková, Nicola Malá

INFORMACE pro sezónu 2010/2011

30. srpna 2010 v 20:27 | Mirka |  INFORMACE email - holky
Trenéři mládeže - dívčí kategorie - Mirka Spoustová ( hráčka ženy A, rozhodčí ), Jitka Rambousková ( hráčka ženy B )

TRÉNINKY: 2x týdně ZAČÍNÁME OD ÚTERÝ 31.8.2010
úterý - 16,30-18,00 hodin
pátek - 16,30 - 18,00 hodin


OMLUVA Z TRÉNINKU A ZÁPASU - NEMOC, ŠKOLNÍ AKCE, pokud dítě doprovází kvůli vzdálenosti rodič a nestíhá ( práce ), ostatní bohužel vzhledem k minulým sezónám neberu jako omluvu. Kdo nechodí nehraje.
- omlouvejte své děti na tréninky
- trénink začíná v 16,30 hodin - děti v tuto dobu již na hřišti převlečené ( pokud někdo nebude stíhat - důvody viz výše - pošlete sms )
- tréninky se konají za každého počasí mimo silného deště
- s sebou na trénink:
sportovní boty - pevná pata,ohebná podrážka ( běžecké ), nesmí být suchý zip, plátěnky či boty se silnou podrážkou, na umělou trávu jsou nejvhodnější turfy - postačí však klasické sportovní ( viz řádek nad ), které jsou vhodné na všechny terény hřišť na kterých budeme hrát. ( Bakov - guma, Modřany - beton, Stará Huť - umělá tráva, Spoje umělá tráva, Březno - guma ). Pozor turfy jsou povoleny pouze na umělou trávu
- sportovní oblečení - teplejší dny - tříčtvrťáky ( NE kraťásky - odřete si pozadí ), tričko ( NE krátké - odřete si břicho )
chladnější dny: tepláky, mikina, nebo tričko a šusťáková bunda
v případě deště: šusťáková bunda, dvoje boty ( ty v kterých příjdou a herní )
- láhev s vodou ( nejlépe neperlivý nápoj )
- upravené vlasy ( gumička, sponka )

ZÁPASY:
- na domácím hřišti sraz vždy 45 minut před zápasem
- zápasy venku - odjíždí se z parkoviště před házenou přesný čas bude upřesněn emailem v týdnu před konáním zápasu:
Bakov - odjezd cca 6,30 hodin, příjezd cca 15,15 hodin
Březno - odjezd cca 8,30 hodin, příjezd cca 15,30 hodin

Modřany - pozor neděle
- možnost dopravit děti sami
- nebo hromadný sraz na metru C - zastávka Prosek cca 8,00 hodin, návrta cca 16,00 hodin

VÝROČNÍ SCHŮZE
- každý rok se koná výroční schůze, oficiální vyhodnocení uplynulé sezóny a vyhlášení nejlepších hráčů , v rámci akce se hrají též sranda mače -rodiče versus děti - termín konání sobota cca 6.11.2010 - účast nutná

SOUSTŘEDĚNÍ 2011
- termín soustředění pro rok 2011 je již dohodnut - 14.-19.8.2011

Nominace:
starší žákyně:
brána: Kája Vrbová
obrana: Tereza Němečková, Anička Syslová, Eliška Duchková, Nicola Malá
útok: Mája Dostálová, Vanda Spoustová, Denisa Havelková, Bára Špatková
náhradníci ( budou vždy na zápase )
obrana: Adéla Řežábková
útok: Michaela Houdková, Anička Jakimecková

mladší koedukovaná:
brána: bude určeno
obrana: Adélka Řežábková, Barbora Nováková, Ema Machová
útok: Míša Houdková, Anička Jakimecková, Baruška Bábelová

mladší žákyně doplňují mladší koedukovanou ( budou vždy na zápase ) :
Vanda Spoustová, Nicola Malá, Bára Špatková

fotky najdete na:
http://nhcakovice.rajce.idnes.cz/

- celoročně pořádáme nábor nových dětí

informace: email: miroslavaspoustova@seznam.cz, mobil 777808342, skype: supersecondhand ( v pracovní dny ), mirka.spoustova ( soukromý - po pracovní době, víkend )

To je prozatím vše

s přáním hezkého zbytku prázdnin se na Vás těší
Mirka Spoustová a Jitka Rambousková

zápasy podzim 2010 holky

29. srpna 2010 v 23:12 | Mirka |  ZÁPASY holky
1. kolo - venku s Bakovem sobota 11.9. a neděle 12.9.


           
starší žákyně
8:20
502
Bakov       
:
Čakovice         
Bušová

2. kolo - venku s Modřany sobota 18.9. a neděle 19.9.

19. 9. 
ml. koed
9:30
802  
Modřany
:
Čakovice
Janková 
19. 9.
st. žky    
12:00
506
Modřany
:
Čakovice
Jáneš     

3. kolo doma s Podlázkami 25.9.2010


          
ml.koed.       
8:50
803
Čakovice   
:
Podlázky         
Čechovský

4. kolo v Čakovicích - 2.10.2010

st. žky
10:10
513
Čakovice
:
DTJ Řevnice
Voldan
ml. koed.
13:50
806
Čakovice
:
NHDTJ  Řevnice
Syrovátka


5. kolo v Březně - 9.10.2010


         
st.žky          
10:00
514
Březno A                

Čakovice          

Syrovátka


         
st. žky         
12:20
515
Březno B    
:
Čakovice          
Syrovátka

ml. koed.
13:25
807
Březno
:
Čakovice
Babka

6. kolo doma se Starou Hutí - 16.10.2010


         
st. žky
8:00
517
Čakovice    
:
Stará Huť                   
Čechovský 

zápasy podzim 2010

29. srpna 2010 v 23:07 | Mirka |  ROZLOSOVÁNÍ
A. Časový rozpis utkání podzimní části OP

1. kolo - venku s Bakovem sobota 11.9. a neděle 12.9.

starší žáci
10:40
401
Bakov
:
Čakovice
Bušová

mladší žáci
13:00
přát 
Bakov
:
Čakovice

Pánek
  


Neděle 26.9.2010 1.turnaj mladších žáků a žákyň v Březně


ml. žci
10:05
601
Modřany
:
Čakovice
Babka
ml. žci
12:15
602
Čakovice
:
Bakov    
Babka

4. kolo v Čakovicích - 2.10.2010


st. žci           
8:00
406   
Čakovice   
:
NHŘevnice A
Spoustová 
st. žci
          11:20
1405
Čakovice   
:
NH Řevnice B
Syrovátka


2.turnaj mladších žáků a žákyní v Modřanech - neděle 17.10.2010


mladší          žáci
9:00  
605
Čakovice       
:
Modřany          
Kundrát
mladší žáci         
11:10
604
Bakov           
:
Čakovice          
Kundrát


zápasy podzim 2010 kluci

29. srpna 2010 v 23:03 | Mirka |  ZÁPASY kluci

A. Časový rozpis utkání podzimní části OP

1. kolo - venku s Bakovem sobota 11.9. a neděle 12.9.

starší žáci
10:40
401
Bakov
:
Čakovice
Bušová

mladší žáci
13:00
přát 
Bakov
:
Čakovice

Pánek
  


Neděle 26.9.2010 1.turnaj mladších žáků a žákyň v Březně


ml. žci
10:05
601
Modřany
:
Čakovice
Babka
ml. žci
12:15
602
Čakovice
:
Bakov    
Babka

4. kolo v Čakovicích - 2.10.2010


st. žci           
8:00
406   
Čakovice   
:
NHŘevnice A
Spoustová 
st. žci
          11:20
1405
Čakovice   
:
NH Řevnice B
Syrovátka


2.turnaj mladších žáků a žákyní v Modřanech - neděle 17.10.2010


mladší          žáci
9:00  
605
Čakovice       
:
Modřany          
Kundrát
mladší žáci         
11:10
604
Bakov           
:
Čakovice          
Kundrát


zápasy podzim 2010 - všechny zápasy

29. srpna 2010 v 22:42 | Mirka |  ROZLOSOVÁNÍ

A. Časový rozpis utkání podzimní části OP

předehrávka v Čakovicích

10.9.              
ženy
18:00
1104
Čakovice  A
:
Čakovice    B
Rys

1. kolo - venku s Bakovem sobota 11.9. a neděle 12.9.


           
starší žákyně
8:20
502
Bakov       
:
Čakovice         
Bušová

ženy
9:25
1108
Bakov B
:
Čakovice B
Pánek

starší žáci
10:40
401
Bakov
:
Čakovice
Bušová

ženy
11:45
1108
Bakov B
:
Čakovice B
Pánek

mladší žáci
13:00
přát 
Bakov
:
Čakovice

Pánek
12. 9.
muži
8:50
5
Bakov B
:
Čakovice B
Šulc
12. 9.
muži
11:45
4
Bakov A
:
Čakovice B
Šulc

2. kolo - venku s Modřany sobota 18.9. a neděle 19.9.


           
st.žci            
9:30
404
Modřany   
:
Čakovice         
Jáneš

ženy
10:40
1115
Modřany A
:
Čakovice A
Zavadil

muži
12:00
10
Modřany
:
Čakovice B
Zavadil

ženy
13:30
1117
Modřany B
:
Čakovice A
Erhart








19. 9. 
ml. koed
9:30
802
Modřany
:
Čakovice
Janková 
19. 9.
ženy
10:40
1116
Modřany A
:
Čakovice B
Janková
19. 9.
st. žky
12:00
506
Modřany
:
Čakovice
Jáneš
19. 9.
ženy
13:10 
1118
Modřany B
:
Čakovice B
Janková


3. kolo doma s Podlázkami 25.9.2010


          
ml.koed.       
8:50
803
Čakovice   
:
Podlázky         
Čechovský

ženy
10:00
1119
Čakovice A
:
Podlázky
Rys

muži
11:20
11
Čakovice B
:
Podlázky B
Rys

ženy
12:40
1120
Čakovice B
:
Podlázky
Čechovský

Neděle 26.9.2010 1.turnaj mladších žáků a žákyň v Březně


          
ml.žky          
9:00
702
Březno        
:
Bakov              

Jáneš        

ml. žci
10:05
601
Modřany
:
Čakovice
Babka

ml. žky
11:10
703
Bakov
:
Modřany

Jáneš

ml. žci
12:15
602
Čakovice

Bakov
Babka

ml. žky
13:20
701
Modřany

Březno

Jáneš

ml. žci
14:30
603
Bakov

Modřany
Babka


4. kolo v Čakovicích - 2.10.2010


         
st. žci           
8:00
406
Čakovice   
:
NHŘevnice A
Spoustová 

st. žky
10:10
513
Čakovice
:
DTJ Řevnice
Voldan

st. žci
11:20
1405
Čakovice
:
NH Řevnice B
Syrovátka

ženy
12:30
106
Čakovice A
:
Most
Voldan

ml. koed.
13:50
806
Čakovice
:
NHDTJ  Řevnice
Syrovátka

ženy
15:10
107
Čakovice B
:
Most
Voldan

5. kolo v Březně - 9.10.2010


         
st.žky          
10:00
514
Březno A                

Čakovice          

Syrovátka

ženy
11:05
1132
Březno
:
Čakovice A
Babka

st. žky
12:20
515
Březno B
:
Čakovice
Syrovátka

ml. koed.
13:25
807
Březno
:
Čakovice
Babka

ženy
14:30
1133
Březno
:
Čakovice B
Babka

6. kolo doma se Starou Hutí - 16.10.2010


         
st. žky
8:00
517
Čakovice    
:
Stará Huť                   
Čechovský 

ženy           
9:10
1145
Čakovice A
:
Stará Hut´A
Rys

ženy
10:30
1148
Čakovice B
:
Stará Huť B
Zimmermann

muži
11:50
31
Čakovice B
:
Stará Huť
Rys

ženy
12:10
1146
Čakvoice A
:
Stará Huť B     
Čechovský
         
ženy           
13:30
1147
Čakovice  B
:
Stará Huť           A
Zimmermann

2.turnaj mladších žáků a žákyní v Modřanech - neděle 17.10.2010


         
mladší          žáci
9:00
605
Čakovice       
:
Modřany          
Kundrát

mladší žákyně
10:05
706
Modřany
:
Březno
Jáneš

mladší žáci
11:10
604
Bakov
:
Čakovice
Kundrát

mladší žákyně
12:15
704
Březno
:
Bakov
Jáneš

mladší žáci
13:20
606
Modřany
:
Bakov
Kundrát

mladší žákyně
14:30
705
Bakov
:
Modřany
Jáneš


7.kolo na Spojích - sobota 23.10.2010


         
st.žci         
 dohoda
409
Spoje       
:
Čakovice         

Voldan

ženy
9:00
1150
Spoje A

Čakovice A
Preininger

muži
10:15
33
Spoje A
:
Čakovice B

Bláha

ženy
11:30
1151
Spoje A
:
Čakovice B
Preininger

ženy
12:45
1152
Spoje B
:
Čakovice A
Hendrych

muži
14:00
34
Spoje B
:
Čakovice B

Bláha

ženy
15:15
1153
Spoje B
:
Čakovice B

Hendrych

Soustředění mládež 2010 Březno

18. srpna 2010 v 0:07 | Mirka |  SOUSTŘEDĚNÍ

všichni

V letošním roce jsme bohužel kvůli rezervaci Lítvínova nejeli v našem oblíbeném třetím týdnu v srpnu, ale již v druhém. Některé hráčky ( Eliška Duchková, Terka Němečková atd.) se z tohoto důvodu nemohli zúčastnit ( škoda ).

Soustředění probíhalo v areálu ZŠ Březno v termínu 8.-14.8.2010. Soustředění se účastnilo 21 dětí a 4 trenérky. Bohužel hned první den nám odpadl David na angínu a druhý den i Kristýna s bolavým krkem, avšak angína to nebyla.



vyrovnaná řada

Každé ráno se začínalo budíčkem v 7,30 hodin, strečinkem a dlouhým výběhem pod dohledem statného ošetřovatele - mne. Od 8,00 hodin byla snídaně a první dopolední trénink začínal v 9,30 hodin. V 10:45 přišla svačina a druhý dopolední trénink a od 12,30 nás čekal oběd. Polední klid končil ve 14,30 a odpo sváča se podávala v 16,00 hodin. Večeře pro hladovce byla až v šest.
Večerka vždy ve 21,30 hodin.





diskotékaV rámci soustředění jsme pořádali i olympiádu v disciplínách: skok přes švihadlo 2 minuty, leh sedy 2 minuty, skok do dálky, skok z místa, člunkový běh a Cooperův běh ( 12 minut ), hod na přesnost i do dálky, přihrávky.

Samozřejmě nesměla chybět diskotéka spolu s vyhodnocením sportovního klání a ohodnocení všech na soustředění.



vyhodnocení


V úterý se konal přátelský zápas s holčinama z Března ( hráli starší ), ve středu je zase vystřídala naše drobotina.

V sobotu dorazil Litvínov a odehrál se předem domluvený přátelský turnaj mezi námi, Březnem a Litvínovem, který pokazila dopolední přeháňka.








Obydlené klece slavily velký úspěch.
klece


























všechny fotky najdete na:

Kristýna Vrbová

17. srpna 2010 v 23:36 | Mirka |  HRÁČI
Kristýna Vrbová
post: brankař/útočník
hráč od:
družstvo: dorostenky - od podzim 2010

Tereza Němečková

17. srpna 2010 v 23:35 | Mirka |  HRÁČI
Terka Němečková
post: obránce/bek
hráč od:
družstvo: starší žákyně

Filip Čermák

17. srpna 2010 v 23:35 | Mirka |  HRÁČI
Filip Čermák
post: obránce
hráč od:
družstvo: mladší žáci

Petr Bašta

17. srpna 2010 v 23:34 | Mirka |  HRÁČI
Petr Bašta
post: obránce
hráč od:
družstvo: mladší žáci

Jan Bašta

17. srpna 2010 v 23:34 | Mirka |  HRÁČI
Honza Bašta
post: obránce
hráč od:
družstvo: mladší žáci

Jakub Tomko

17. srpna 2010 v 23:33 | Mirka |  HRÁČI
Kuba Tomko
post:
hráč od:
družstvo:

Anna Rubášová

17. srpna 2010 v 23:33 | Mirka |  HRÁČI
Anička Rubášová
post:
hráč od: červen 2010
družstvo: mladší koedukovaná

Lukáš Jurášek

17. srpna 2010 v 23:32 | Mirka |  HRÁČI

Luky Jurášek
post: obránce
hráč od:
družstvo: mladší žáci

Michaela Houdková

17. srpna 2010 v 23:31 | Mirka |  HRÁČI
Míša Houdková
post: útočník ( levák )
hrač od: jaro 2009
družstvo: mladší žákyně
( účastník PČR mladší žákyně 2010 )
Michaela Houdková

Ema Machová

17. srpna 2010 v 23:29 | Mirka |  HRÁČI
Emička Machová
post: obránce
hráč od: jaro 2010
družstvo: mladší koedukovaná
Ema Machová