zápasy podzim 2010 - všechny zápasy

29. srpna 2010 v 22:42 | Mirka |  ROZLOSOVÁNÍ

A. Časový rozpis utkání podzimní části OP

předehrávka v Čakovicích

10.9.              
ženy
18:00
1104
Čakovice  A
:
Čakovice    B
Rys

1. kolo - venku s Bakovem sobota 11.9. a neděle 12.9.


           
starší žákyně
8:20
502
Bakov       
:
Čakovice         
Bušová

ženy
9:25
1108
Bakov B
:
Čakovice B
Pánek

starší žáci
10:40
401
Bakov
:
Čakovice
Bušová

ženy
11:45
1108
Bakov B
:
Čakovice B
Pánek

mladší žáci
13:00
přát 
Bakov
:
Čakovice

Pánek
12. 9.
muži
8:50
5
Bakov B
:
Čakovice B
Šulc
12. 9.
muži
11:45
4
Bakov A
:
Čakovice B
Šulc

2. kolo - venku s Modřany sobota 18.9. a neděle 19.9.


           
st.žci            
9:30
404
Modřany   
:
Čakovice         
Jáneš

ženy
10:40
1115
Modřany A
:
Čakovice A
Zavadil

muži
12:00
10
Modřany
:
Čakovice B
Zavadil

ženy
13:30
1117
Modřany B
:
Čakovice A
Erhart








19. 9. 
ml. koed
9:30
802
Modřany
:
Čakovice
Janková 
19. 9.
ženy
10:40
1116
Modřany A
:
Čakovice B
Janková
19. 9.
st. žky
12:00
506
Modřany
:
Čakovice
Jáneš
19. 9.
ženy
13:10 
1118
Modřany B
:
Čakovice B
Janková


3. kolo doma s Podlázkami 25.9.2010


          
ml.koed.       
8:50
803
Čakovice   
:
Podlázky         
Čechovský

ženy
10:00
1119
Čakovice A
:
Podlázky
Rys

muži
11:20
11
Čakovice B
:
Podlázky B
Rys

ženy
12:40
1120
Čakovice B
:
Podlázky
Čechovský

Neděle 26.9.2010 1.turnaj mladších žáků a žákyň v Březně


          
ml.žky          
9:00
702
Březno        
:
Bakov              

Jáneš        

ml. žci
10:05
601
Modřany
:
Čakovice
Babka

ml. žky
11:10
703
Bakov
:
Modřany

Jáneš

ml. žci
12:15
602
Čakovice

Bakov
Babka

ml. žky
13:20
701
Modřany

Březno

Jáneš

ml. žci
14:30
603
Bakov

Modřany
Babka


4. kolo v Čakovicích - 2.10.2010


         
st. žci           
8:00
406
Čakovice   
:
NHŘevnice A
Spoustová 

st. žky
10:10
513
Čakovice
:
DTJ Řevnice
Voldan

st. žci
11:20
1405
Čakovice
:
NH Řevnice B
Syrovátka

ženy
12:30
106
Čakovice A
:
Most
Voldan

ml. koed.
13:50
806
Čakovice
:
NHDTJ  Řevnice
Syrovátka

ženy
15:10
107
Čakovice B
:
Most
Voldan

5. kolo v Březně - 9.10.2010


         
st.žky          
10:00
514
Březno A                

Čakovice          

Syrovátka

ženy
11:05
1132
Březno
:
Čakovice A
Babka

st. žky
12:20
515
Březno B
:
Čakovice
Syrovátka

ml. koed.
13:25
807
Březno
:
Čakovice
Babka

ženy
14:30
1133
Březno
:
Čakovice B
Babka

6. kolo doma se Starou Hutí - 16.10.2010


         
st. žky
8:00
517
Čakovice    
:
Stará Huť                   
Čechovský 

ženy           
9:10
1145
Čakovice A
:
Stará Hut´A
Rys

ženy
10:30
1148
Čakovice B
:
Stará Huť B
Zimmermann

muži
11:50
31
Čakovice B
:
Stará Huť
Rys

ženy
12:10
1146
Čakvoice A
:
Stará Huť B     
Čechovský
         
ženy           
13:30
1147
Čakovice  B
:
Stará Huť           A
Zimmermann

2.turnaj mladších žáků a žákyní v Modřanech - neděle 17.10.2010


         
mladší          žáci
9:00
605
Čakovice       
:
Modřany          
Kundrát

mladší žákyně
10:05
706
Modřany
:
Březno
Jáneš

mladší žáci
11:10
604
Bakov
:
Čakovice
Kundrát

mladší žákyně
12:15
704
Březno
:
Bakov
Jáneš

mladší žáci
13:20
606
Modřany
:
Bakov
Kundrát

mladší žákyně
14:30
705
Bakov
:
Modřany
Jáneš


7.kolo na Spojích - sobota 23.10.2010


         
st.žci         
 dohoda
409
Spoje       
:
Čakovice         

Voldan

ženy
9:00
1150
Spoje A

Čakovice A
Preininger

muži
10:15
33
Spoje A
:
Čakovice B

Bláha

ženy
11:30
1151
Spoje A
:
Čakovice B
Preininger

ženy
12:45
1152
Spoje B
:
Čakovice A
Hendrych

muži
14:00
34
Spoje B
:
Čakovice B

Bláha

ženy
15:15
1153
Spoje B
:
Čakovice B

Hendrych
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama