Soustředění mládež 2010 Březno

18. srpna 2010 v 0:07 | Mirka |  SOUSTŘEDĚNÍ

všichni

V letošním roce jsme bohužel kvůli rezervaci Lítvínova nejeli v našem oblíbeném třetím týdnu v srpnu, ale již v druhém. Některé hráčky ( Eliška Duchková, Terka Němečková atd.) se z tohoto důvodu nemohli zúčastnit ( škoda ).

Soustředění probíhalo v areálu ZŠ Březno v termínu 8.-14.8.2010. Soustředění se účastnilo 21 dětí a 4 trenérky. Bohužel hned první den nám odpadl David na angínu a druhý den i Kristýna s bolavým krkem, avšak angína to nebyla.vyrovnaná řada

Každé ráno se začínalo budíčkem v 7,30 hodin, strečinkem a dlouhým výběhem pod dohledem statného ošetřovatele - mne. Od 8,00 hodin byla snídaně a první dopolední trénink začínal v 9,30 hodin. V 10:45 přišla svačina a druhý dopolední trénink a od 12,30 nás čekal oběd. Polední klid končil ve 14,30 a odpo sváča se podávala v 16,00 hodin. Večeře pro hladovce byla až v šest.
Večerka vždy ve 21,30 hodin.

diskotékaV rámci soustředění jsme pořádali i olympiádu v disciplínách: skok přes švihadlo 2 minuty, leh sedy 2 minuty, skok do dálky, skok z místa, člunkový běh a Cooperův běh ( 12 minut ), hod na přesnost i do dálky, přihrávky.

Samozřejmě nesměla chybět diskotéka spolu s vyhodnocením sportovního klání a ohodnocení všech na soustředění.vyhodnocení


V úterý se konal přátelský zápas s holčinama z Března ( hráli starší ), ve středu je zase vystřídala naše drobotina.

V sobotu dorazil Litvínov a odehrál se předem domluvený přátelský turnaj mezi námi, Březnem a Litvínovem, který pokazila dopolední přeháňka.
Obydlené klece slavily velký úspěch.
klece


všechny fotky najdete na:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama