Rozlosování jaro 2010

11. dubna 2010 v 16:22 | Mirka |  ROZLOSOVÁNÍ

dohrávka 10. 4. 2010

10:00
ml. koed.
806
Podlázky
:
Modřany
Novák

11:30
starší žáci
412
Podlázky
:
Modřany
Novák
Předehrávky
16. 4.
18:00
muži
37
Spoje B
:
Praha A
Voldan
10. 4.
8:00
ženy
129
Čakovice B
:
Čakovice A
Krejča
10. 4.
13:00
ženy
130
Stará Huť B
:
Stará Huť A
Bláha
8. kolo • 17. 4. 2010

10:00
ml. koed.
811
Březno
:
Podlázky
Babka









14:00
muži
38
Republikán
:
Podlázky B
Erhart





:



9:00
dorostenky
316
Spoje
:
Stará Huť
Voldan

10:15
muži
39
Spoje A
:
Stará Huť
Krejča

11:30
ženy
132
Spoje B
:
Stará Huť B
Voldan

12:45
muži
40
Spoje B
:
Stará Huť
Krejča

14:00
ženy
131
Spoje B
:
Stará Huť A
Voldan





:



10:00
ml. koed.
812
Modřany
:
NH Řevnice
Erhart

11:10
muži
41
Modřany
:
NH Řevnice B
Zavadil

12:30
starší žáci
416
Modřany
:
NH Řevnice
Zavadil

13:40
st. žákyně
516
Modřany
:
DTJ Řevnice
Erhart





:



8:00
st. žákyně
517
Čakovice
:
Bakov
Čechovský

10:25
ml. žákyně
707
Čakovice
:
Bakov
Bušová

11:30
ženy
133
Čakovice A
:
Bakov
Rys

11:30
ženy
134
Čakovice B
:
Bakov
Čechovský

12:55
muži
42
Čakovice B
:
Bakov B
Rys

14:10
starší žáci
417
Čakovice
:
Bakov
Spoustová
9. kolo • 24. 4. 2010

8:00
ml. koed.
813
Čakovice
:
Březno
Zimmermann

9:05
ženy
136
Čakovice A
:
Březno
Leinweber

10:20
ml. žákyně
708
Čakovice
:
Březno
Zimmermann

11:25
ženy
135
Čakovice B
:
Březno
Leinweber

12:40
st. žákyně
518
Čakovice
:
Březno
Syrovátka

14:00
muži
43
Čakovice B
:
Republikán
Leinweber









8:30
st. žákyně
519
Bakov
:
Modřany
Bušová

9:40
starší žáci
418
Bakov
:
Modřany
Pánek

10:50
dorostenky
317
Bakov
:
Modřany
Erhart

12:10
dorostenci
207
Bakov
:
Modřany
Erhart

13:30
ženy
137
Bakov
:
Modřany B
Mikulecký

14:50
muži
44
Bakov B
:
Modřany
Mikulecký









9:00
muži
45
NH Řevnice B
:
Spoje A
Bláha

10:10
starší žáci
419
NH Řevnice
:
Spoje
Sviták

11:15
muži
46
NH Řevnice B
:
Spoje B
Bláha









9:00
dorostenky
318
Stará Huť
:
Podlázky
Pešek J.

10:00
muži
47
Stará Huť
:
Podlázky B
Pešek J.
10. kolo • 1. 5. 2010

13:00
ženy
138
Březno
:
Stará Huť B
Kundrát

14:15
st. žákyně
520
Březno
:
Stará Huť
Kundrát

15:20
ženy
139
Březno
:
Stará Huť A
Kundrát









14:00
muži
48
Republikán
:
Stará Huť
Erhart









13:30
ml. koed.
814
Podlázky
:
NH Řevnice
Zimmermann

14:45
muži
49
Podlázky B
:
NH Řevnice B
Zimmermann

16:00
starší žáci
420
Podlázky
:
NH Řevnice
Zimmermann









9:00
starší žáci
421
Spoje
:
Bakov
Molnár

10:00
dorostenky
319
Spoje
:
Bakov
Voldan

11:15
muži
50
Spoje A
:
Bakov B
Molnár

12:30
ženy
140
Spoje B
:
Bakov
Voldan

13:45
muži
51
Spoje B
:
Bakov B
Hendrych









8:45
ženy
141
Modřany B
:
Čakovice A
Čechovský

10:05
muži
52
Modřany
:
Čakovice B
Čechovský

11:20
ženy
142
Modřany B
:
Čakovice B
Syrovátka

12:40
st. žákyně
521
Modřany
:
Čakovice
Čechovský

13:45
starší žáci
422
Modřany
:
Čakovice
Jáneš

15:00
ml. koed.
815
Modřany
:
Čakovice
Jáneš
11. kolo • 8. 5. 2010

10:00
ml. koed.
816
Modřany
:
Březno
Jáneš

11:15
ženy
143
Modřany B
:
Březno
Bláha

12:40
st. žákyně
522
Modřany
:
Březno
Jáneš

13:55
muži
53
Modřany
:
Republikán
Bláha









9:00
ženy
144
Čakovice B
:
Spoje B
Voldan

10:20
muži
55
Čakovice B
:
Spoje B
Zavadil

11:40
starší žáci
423
Čakovice
:
Spoje
Voldan

13:00
muži
54
Čakovice B
:
Spoje A
Zavadil

14:20
ženy
145
Čakovice A
:
Spoje B
Zavadil









9:00
starší žáci
424
Bakov
:
Podlázky
Šulc

10:10
muži
56
Bakov B
:
Podlázky B
Šulc

11:30
dorostenky
320
Bakov
:
Podlázky
Baitl L.

12:50
dorostenci
208
Bakov
:
Podlázky
Baitl L.









9:00
st. žákyně
523
DTJ Řevnice
:
Stará Huť
Leinweber

10:00
muži
57
NH Řevnice B
:
Stará Huť
Leinweber
12. kolo • 15. 5. 2010

14:00
muži
58
Republikán
:
NH Řevnice B
Rys









9:00
ml. žákyně
709
Březno
:
DTJ Řevnice
Babka

10:00
st. žákyně
524
Březno
:
DTJ Řevnice
Babka

11:00
ml. koed.
817
Březno
:
NH Řevnice
Babka









8:30
st.žky
321
Stará Huť
:
Bakov
Pešek J.

9:30
ženy
146
Stará Huť A
:
Bakov
Bláha

10:40
dorostenky
321
Stará Huť
:
Bakov
Pešek J.

11:50
ženy
525
Stará Huť B
:
Bakov
Bláha

13:00
muži
59
Stará Huť
:
Bakov B
Bláha









13:30
ml. koed.
818
Podlázky
:
Čakovice
Čechovský

14:45
muži
60
Podlázky B
:
Čakovice B
Čechovský

16:00
starší žáci
425
Podlázky
:
Čakovice
Čechovský









9:00
dorostenky
322
Spoje
:
Modřany
Šejtka

10:15
muži
61
Spoje A
:
Modřany
Rys

11:30
ženy
148
Spoje B
:
Modřany B
Preininger

12:45
muži
62
Spoje B
:
Modřany
Rys
předehrají

st. žáci
426
Spoje
:
Modřany
Voldan
3. turnaj mladších žáků Řevnice - 16. 5. 2010

8:30
mladší žáci
607
NH Řevnice
:
Bakov
Jáneš

9:30
mladší žáci
608
Čakovice
:
Modřany
Sviták

11:00
mladší žáci
609
Modřany
:
NH Řevnice
Jáneš

12:00
mladší žáci
610
Bakov
:
Čakovice
Sviták

13:30
mladší žáci
611
Bakov
:
Modřany
Jáneš

16:15
mladší žáci
612
Čakovice
:
NH Řevnice
Sviták
13. kolo • 22. 5. 2010

9:00
muži
63
Spoje A
:
TJ Republikán Praha
Kundrát

10:15
muži
64
Spoje B
:
TJ Republikán Praha
Kundrát

11:30
ženy
149
Spoje B
:
Březno
Hendrych









9:30
dorostenky
323
Modřany
:
Podlázky
Janková

10:50
ml. koed.
819
Modřany
:
Podlázky
Janková

12:00
dorostenci
209
Modřany
:
Podlázky
Bláha

13:20
starší žáci
427
Modřany
:
Podlázky
Janková

14:30
muži
65
Modřany
:
Podlázky B
Bláha









08:00
st. žákyně
526
Čakovice
:
Stará Huť
Syrovátka

09:05
ženy
152
Čakovice B
:
Stará Huť A
Spoustová

10:20
ženy
153
Čakovice A
:
Stará Huť B
Voldan

11:35
muži
66
Čakovice B
:
Stará Huť
Voldan

12:50
ženy
151
Čakovice B
:
Stará Huť B
Syrovátka

14:05
ženy
150
Čakovice A
:
Stará Huť A
Voldan









9:30
muži
67
NH Řevnice B
:
Bakov B
Leinweber

10:40
ml. žákyně
710
DTJ Řevnice
:
Bakov
Holý P.

11:50
starší žáci
428
NH Řevnice B
:
Bakov
Bušová

13:00
st. žákyně
527
DTJ Řevnice
:
Bakov
Holý P.
4. turnaj mladších žáků Spoje - 23. 5. 2010

10:00
mladší žáci
613
Modřany
:
Čakovice
Janková

11:00
mladší žáci
614
Bakov
:
NH Řevnice
Voldan

12:30
mladší žáci
615
NH Řevnice
:
Modřany
Janková

13:30
mladší žáci
616
Čakovice
:
Bakov
Voldan

15:00
mladší žáci
617
Modřany
:
Bakov
Janková

16:00
mladší žáci
618
NH Řevnice
:
Čakovice
Voldan
14. kolo • 29. 5. 2010

14:00
muži
68
Republikán
:
Bakov B
Krejča









9:00
ml. žákyně
711
Březno
:
Bakov
Mikulecký

10:00
st. žákyně
528
Březno
:
Bakov
Mikulecký

11:00
ženy
154
Březno
:
Bakov
Mikulecký









9:00
ml. koed.
820
NH Řevnice
:
Čakovice
Sviták

10:00
muži
69
NH Řevnice B
:
Čakovice B
Zavadil

11:15
ml. žákyně
712
DTJ Řevnice
:
Čakovice
Holý

12:15
starší žáci
429
NH Řevnice
:
Čakovice
Zavadil

13:15
st. žákyně
529
DTJ Řevnice
:
Čakovice
Holý









8:00
dorostenky
324
Stará Huť
:
Modřany
Pešek J.

9:10
muži
70
Stará Huť
:
Modřany
Leinweber

10:20
ženy
155
Stará Huť A
:
Modřany B
Leinweber

11:30
st. žákyně
530
Stará Huť
:
Modřany
Pešek J.

12:30
ženy
156
Stará Huť B
:
Modřany B
Leinweber









12:15
starší žáci
430
Podlázky
:
Spoje
Baitl L.

13:30
muži
71
Podlázky B
:
Spoje A
Bláha

15:00
dorostenky
325
Podlázky
:
Spoje
Baitl L.

16:30
muži
72
Podlázky
:
Spoje B
Bláha
2. nadstavbový turnaj dorostenců Podlázky - 30. 5. 2010

12:30
dorostenci
210
Podlázky
:
Modřany
Pánek

14:15
dorostenci
211
Modřany
:
Bakov
Beran

16:00
dorostenci
212
Bakov
:
Podlázky
Pánek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama