Duben 2010

výsledky 24.4.2010 s Březnem

26. dubna 2010 v 20:47 | Mirka |  ZÁPASY holky
STARŠÍ ŽÁKYNĚ:´PROHRA 10:19 ( 5:11)
sestava: brána Vrbová Kristýna, obrana: Syslová Anička, Vrbová Karolína, Špatková Barbora
útok: Petříková Hanka - kapitánka, Dostálová Mája, Vanda Spoustová, Denisa Havelková
GÓLY: Petříková 4, Dostálová 5, Spoustová 1

- moc hezký zápas
( nejlepší hráčky - za Čako Syslová Anna, za Březno Dostálová Mája

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: PROHRA 11:16 ( 5:6 )
sestava: brána Kája Vrbová, obrana: Anička Syslová- kapitánka, Bára Nováková, Adélka Řežábková,
útok: Vanda Spoustová, Denisa Havelková, Bára Špatková, Anička Jakimeczková
GÓLY: Spoustová Vanda 10, Denisa Havelková 1

- docela dlouho jsme držely krok, bohužel  chyběly nám obránkyně ze základní sestavy a nejlepší střelkyně tlak prohry psychicky neunesla

MLADŠÍ KOEDUKOVANÁ: PROHRA 11:17 ( 4:11 )
sestava: brána Spoustová Vanda, bek Petřík Dominik, obrana Cajthaml Lukáš, Bašta Petr, Cajthaml Petr, Boček Jan, Nováková Barbora, Řežábková Adélka
útok: Nedvěd Martin, Šimáček Jaroslav, Boček Jan, Bára Špatková, Anička Jakimeczková
GÓLY: Nedvěd 6, Šimáček 5

Zrušení tréninku 30.4.2010

26. dubna 2010 v 20:23 | Mirka
Vzhledem k předehrávce zápasu koedukované mládeže v pátek dne 30.4.2010 se ruší páteční trénink.

Modřany 30.4. a 1.5.2010

26. dubna 2010 v 20:22 | Mirka
ZATÍM SE MI NIKDO NEOZVAL OHLEDNĚ SOBOTY 1.5.2010 a odvozu dětí.

Zápas starších žákyň se hraje ve 12:40 a já bohužel jedu hned ráno s klukama a odpoledne se vracím samostatně, tudíž není nikdo, kdo by hromadně s dětmi jel.
Nabízím pouze odvoz dětí ráno:
sraz na zápas v Modřanech je v 5:55 na zastávce Čakovický zámek. Odjíždí se v 6:00.
Sebou dva přestupní lístky!!!! ( budeme vyjíždět metrem z Letňan v 6:14, pro ty co by přistoupili druhý vagón odzadu )
- pro ty co pojedou samostatně
10:39 hodin - Čakovice bus 140 - Palmovka, přestup na tramvaj č. 3 až do zastávky Poliklinika Modřany, poté podchodem do lesoparku a cca 150 metrů

ŽÁDÁME VŠECHNY, ABY MI DALI ZPRÁVU, JAK SE BUDOU DOPRAVOVAT TAM A ZPĚT.

MLADŠÍ KOEDUKOVANÁ
Mladší koedukovaná, předehrávka zápasu v pátek 30.4.2010

sraz na zápas v Modřanech 30. 4. je v 14:25 na Letňanech dole v metru u žluté
info tabule. Jedete s Janou Broučkovou.

 Prosím buďte tam přesně v 14:33 nám jede metro, které musíme
stihnout. Jana přijede metrem přímo tam z práce. Pokud bude chtít někdo odvézt
dítě až tam, tak je to v Modřanské rokli. viz. mapa. V tomto případě buďte na
místě v 15:30. Prosím o nahlášení pokud pojede někdo sám.

Sebou dva přestupní lístky.

Když bude chtít jet někdo z rodičů, je vítán.

Po zápase děti přiveze do Čakovic já. Předpokládaný návrat kolem 19:00

Změna časů sobota 29.5.2010

23. dubna 2010 v 23:24 | Mirka |  ZÁPASY holky
Ahoj,
v sobotu 29.května, poslední mistrovské kolo, hrajeme venku s Řevnicemi. Vzhledem k tomu, že vypadl zápas mužů, se zápasy posunují a mění následovně.

9:00 ml.koedukovaná

10:05 starší žákyně

11:10 starší žáci

12:15 mladší žákyně



Sobota 24.4. s Bakovem doma - informace

23. dubna 2010 v 23:18 | Mirka |  INFORMACE email - holky
Ahoj všem,
v sobotu hrajeme na domácí půdě s TJ Sokol Březno.

ml.koedukovaná - sraz 7:15 hodin ( hraje se od 8,00 hodin )
hráčky: Adélka Řežábková, Bára Nováková, Anička Jakimeczková, Bára Bábelová, Ema Machová, Míša Houdková

mladší žačky - sraz 9:45 hodin ( hraje se od 10:20 )
hráčky: Kája Vrbová, Anička Syslová - kapitánka, Nicola Malá, Adélka Řežábková, Vanda Spoustová, Denisa Havelková, Bára Špatková, Míša Houdková, Anička Jakimeczková
náhradnice: Bára Nováková

starší žačky - sraz ve 12:00 ( hraje se od 12:40 )
hráčky: Kája Vrbová, Anička Syslová, Nicola Malá, Bára Špatková, Mája Dostálová, Hanka Petříková - kapitánka, Vanda Spoustová, Denisa Havelková, Kristýna Vrbová, Bára Třísková

omluveni: Eliška Duchková, Tereza Němečková, Nicola Malá ( zatím nemocná )

s sebou, tričko pod dres, elasťáky nad kolena, podkolenky, nákolenky - útočnice, pásky - guma 5 cm všechny obránkyně

POZVÁNKA:
Zveme Vás na ČARODEJNICKÝ SLET, který se koná ve čtvrtek 29.4.2010, sraz v maskách je na čakovickém náměstí ( nám.J Berana ) v 16:15 hodin. Pozvánka v příloze.
Hry a ostatní bude zajištěno v místě školní družiny. Pro zaregistrované děti občerstvení zdarma.

Mirka 777808342

výsledky 17.4.2010 doma s Bakovem

17. dubna 2010 v 17:04 | Mirka |  ZÁPASY holky
Ahoj, jak jsme dnes hráli?

starší žákyně:
brána - Kája Vrbová, obrana: bek Terka Němečková/Anička Syslová,  Eliška Duchková, Bára Špatková
útok: Hanka Petříková - kapitán, Mája Dostálová, Vanda Spoustová, Denisa Havelková, Bára Třísková

PROHRA - 11:24 ( poločas 3:13 )
góly: Petříková 5, Dostálová 5, Spoustová 1

hodnocení nejlepšího hráče zápasu: Čako hodnotilo - Špatková Barbora, Bakov dal Máju Dostálovou

mladší žákyně:
brána: Kája Vrbová, obrana: bek Anička Syslová - kapitán, Eliška Duchková, Adélka Řežábková, Bára Nováková
útok: Vanda Spoustová, Denisa Havelková, Bára Špatková, Míša Houdková, Anička Jakimecková

VÝHRA - 13:5 ( poločas 7:3 )
góly: Spoustová 13

starší žáci:
brána: David Procházka, obrana: bek Jakub Šimek, Bernard Lím, Lukáš Jurášek,
útok: Jakub Dostál - kapitán, Honza Boček, Jakub Tomko, Martin Nedvěd, Jiří Boček, Jarda Šimáček

PROHRA - 4:13 (poločas 2:6 )
góly: Dostál 2, Boček Jan 1, Šimáček 1

hodnocení nejlepšího hráče zápasu: Čako hodnotilo - David Procházka, Bakov dal Jakuba Dostála

Informace - jarní tréninky, omluvy

11. dubna 2010 v 16:28 | Mirka
Prosím všechny, aby si prošli termíny a dali co nejdříve vědět, kdy nemůžou ( školy v přírodě a podobně ).

Pozor - za starší žákyně hrají i mladší, za mladší hraje i přípravka, přípravka hraje za koedukované.
Přípravka: Barbora Bábelová, Ema Machová, Anička Jakimeczková, Míša Houdková, Adélka Řežábková, Bára Nováková
Mladší žákyně: Kája Vrbová, Anička Syslová, Eliška Duchková, Nicola Malá, Vanda Spoustová, Denisa Havelková, Bára Špatková
Starší žákyně: Martina Bečková, Kristýna Vrbová, Mája Dostálová, Tereza Němečková, Hanka Petříková, Romana Votrubová, Bára Třísková

Tréninky: úterý a pátek 16,30-18,00 hodin
( pokud Vaše dítě nepůjde na trénink, prosím o zaslání omluvy prostřednictvím emailu nebo sms )

- tréninky se konají za každého počasí
- s sebou vždy věci na převlečení včetně bot, pití
- v případě horkých slunečních dnů pokrývka hlavy ( nejlépe šátky nebo plátěné roztažitelné čelenky ), nezapomeňte také dítě namazat krémem na opalování
- pozor boty musí být sportovní s pevnou patou a šněrováním
- ponožky nesmí být kotníčkové
- spodní vrstva - tričko, nátělník - musí být delší ( aby nekoukal tzv. podolek )
( doporučené oblečení na trénink - dle počasí - tričko nebo tričko s dl.rukávem, lehkou šusťákovou bundu, krátké kraťasy, elasťáky nebo tepláky + v případě studeného počasí + mikinu )
- hráčky by měli mít nákolenky ( u malých dětí nebo nákolenek, které padají, nutno našít suché zipy na utažení )

V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat.
informace: soustředění proběhne 8.8.-14.8.2010


Zápasy starší + mladší žákyně, koedukovaná jaro 2010

11. dubna 2010 v 16:23 | Mirka |  ROZLOSOVÁNÍ

Časový rozpis národní házená tj avia čakovice utkání jarní sezóna - Středočeský oblastní přebor 2009/2010
ml.koedukovaná, mladší a starší žákyně

8. kolo • 17. 4. 2010


8:00
st. žákyně
517
Čakovice
:
Bakov
Čechovský

10:25
ml. žákyně
707
Čakovice
:
Bakov
Bušová

9. kolo • 24. 4. 2010

8:00
ml. koed.
813
Čakovice
:
Březno
Zimmermann


10:20
ml. žákyně
708
Čakovice
:
Březno
Zimmermann


12:40
st. žákyně
518
Čakovice
:
Březno
Syrovátka


10. kolo • 1. 5. 2010


12:40
st. žákyně
521
Modřany
:
Čakovice
Čechovský


15:00
ml. koed.
815
Modřany
:
Čakovice
Jáneš

12. kolo • 15. 5. 2010


13:30
ml. koed.
818
Podlázky
:
Čakovice
Čechovský
  • zde je možné, že budou hráž pouze kluci, dáme vědět do konce dubna
13. kolo • 22. 5. 2010


08:00
st. žákyně
526
Čakovice
:
Stará Huť
Syrovátka

14. kolo • 29. 5. 2010


9:00
ml. koed.
820
NH Řevnice
:
Čakovice
Sviták


11:15
ml. žákyně
712
DTJ Řevnice
:
Čakovice
Holý


13:15
st. žákyně
529
DTJ Řevnice
:
Čakovice
Holý

Rozlosování jaro 2010

11. dubna 2010 v 16:22 | Mirka |  ROZLOSOVÁNÍ

dohrávka 10. 4. 2010

10:00
ml. koed.
806
Podlázky
:
Modřany
Novák

11:30
starší žáci
412
Podlázky
:
Modřany
Novák
Předehrávky
16. 4.
18:00
muži
37
Spoje B
:
Praha A
Voldan
10. 4.
8:00
ženy
129
Čakovice B
:
Čakovice A
Krejča
10. 4.
13:00
ženy
130
Stará Huť B
:
Stará Huť A
Bláha
8. kolo • 17. 4. 2010

10:00
ml. koed.
811
Březno
:
Podlázky
Babka









14:00
muži
38
Republikán
:
Podlázky B
Erhart





:



9:00
dorostenky
316
Spoje
:
Stará Huť
Voldan

10:15
muži
39
Spoje A
:
Stará Huť
Krejča

11:30
ženy
132
Spoje B
:
Stará Huť B
Voldan

12:45
muži
40
Spoje B
:
Stará Huť
Krejča

14:00
ženy
131
Spoje B
:
Stará Huť A
Voldan





:



10:00
ml. koed.
812
Modřany
:
NH Řevnice
Erhart

11:10
muži
41
Modřany
:
NH Řevnice B
Zavadil

12:30
starší žáci
416
Modřany
:
NH Řevnice
Zavadil

13:40
st. žákyně
516
Modřany
:
DTJ Řevnice
Erhart





:



8:00
st. žákyně
517
Čakovice
:
Bakov
Čechovský

10:25
ml. žákyně
707
Čakovice
:
Bakov
Bušová

11:30
ženy
133
Čakovice A
:
Bakov
Rys

11:30
ženy
134
Čakovice B
:
Bakov
Čechovský

12:55
muži
42
Čakovice B
:
Bakov B
Rys

14:10
starší žáci
417
Čakovice
:
Bakov
Spoustová
9. kolo • 24. 4. 2010

8:00
ml. koed.
813
Čakovice
:
Březno
Zimmermann

9:05
ženy
136
Čakovice A
:
Březno
Leinweber

10:20
ml. žákyně
708
Čakovice
:
Březno
Zimmermann

11:25
ženy
135
Čakovice B
:
Březno
Leinweber

12:40
st. žákyně
518
Čakovice
:
Březno
Syrovátka

14:00
muži
43
Čakovice B
:
Republikán
Leinweber









8:30
st. žákyně
519
Bakov
:
Modřany
Bušová

9:40
starší žáci
418
Bakov
:
Modřany
Pánek

10:50
dorostenky
317
Bakov
:
Modřany
Erhart

12:10
dorostenci
207
Bakov
:
Modřany
Erhart

13:30
ženy
137
Bakov
:
Modřany B
Mikulecký

14:50
muži
44
Bakov B
:
Modřany
Mikulecký









9:00
muži
45
NH Řevnice B
:
Spoje A
Bláha

10:10
starší žáci
419
NH Řevnice
:
Spoje
Sviták

11:15
muži
46
NH Řevnice B
:
Spoje B
Bláha









9:00
dorostenky
318
Stará Huť
:
Podlázky
Pešek J.

10:00
muži
47
Stará Huť
:
Podlázky B
Pešek J.
10. kolo • 1. 5. 2010

13:00
ženy
138
Březno
:
Stará Huť B
Kundrát

14:15
st. žákyně
520
Březno
:
Stará Huť
Kundrát

15:20
ženy
139
Březno
:
Stará Huť A
Kundrát









14:00
muži
48
Republikán
:
Stará Huť
Erhart









13:30
ml. koed.
814
Podlázky
:
NH Řevnice
Zimmermann

14:45
muži
49
Podlázky B
:
NH Řevnice B
Zimmermann

16:00
starší žáci
420
Podlázky
:
NH Řevnice
Zimmermann









9:00
starší žáci
421
Spoje
:
Bakov
Molnár

10:00
dorostenky
319
Spoje
:
Bakov
Voldan

11:15
muži
50
Spoje A
:
Bakov B
Molnár

12:30
ženy
140
Spoje B
:
Bakov
Voldan

13:45
muži
51
Spoje B
:
Bakov B
Hendrych









8:45
ženy
141
Modřany B
:
Čakovice A
Čechovský

10:05
muži
52
Modřany
:
Čakovice B
Čechovský

11:20
ženy
142
Modřany B
:
Čakovice B
Syrovátka

12:40
st. žákyně
521
Modřany
:
Čakovice
Čechovský

13:45
starší žáci
422
Modřany
:
Čakovice
Jáneš

15:00
ml. koed.
815
Modřany
:
Čakovice
Jáneš
11. kolo • 8. 5. 2010

10:00
ml. koed.
816
Modřany
:
Březno
Jáneš

11:15
ženy
143
Modřany B
:
Březno
Bláha

12:40
st. žákyně
522
Modřany
:
Březno
Jáneš

13:55
muži
53
Modřany
:
Republikán
Bláha









9:00
ženy
144
Čakovice B
:
Spoje B
Voldan

10:20
muži
55
Čakovice B
:
Spoje B
Zavadil

11:40
starší žáci
423
Čakovice
:
Spoje
Voldan

13:00
muži
54
Čakovice B
:
Spoje A
Zavadil

14:20
ženy
145
Čakovice A
:
Spoje B
Zavadil









9:00
starší žáci
424
Bakov
:
Podlázky
Šulc

10:10
muži
56
Bakov B
:
Podlázky B
Šulc

11:30
dorostenky
320
Bakov
:
Podlázky
Baitl L.

12:50
dorostenci
208
Bakov
:
Podlázky
Baitl L.









9:00
st. žákyně
523
DTJ Řevnice
:
Stará Huť
Leinweber

10:00
muži
57
NH Řevnice B
:
Stará Huť
Leinweber
12. kolo • 15. 5. 2010

14:00
muži
58
Republikán
:
NH Řevnice B
Rys









9:00
ml. žákyně
709
Březno
:
DTJ Řevnice
Babka

10:00
st. žákyně
524
Březno
:
DTJ Řevnice
Babka

11:00
ml. koed.
817
Březno
:
NH Řevnice
Babka









8:30
st.žky
321
Stará Huť
:
Bakov
Pešek J.

9:30
ženy
146
Stará Huť A
:
Bakov
Bláha

10:40
dorostenky
321
Stará Huť
:
Bakov
Pešek J.

11:50
ženy
525
Stará Huť B
:
Bakov
Bláha

13:00
muži
59
Stará Huť
:
Bakov B
Bláha









13:30
ml. koed.
818
Podlázky
:
Čakovice
Čechovský

14:45
muži
60
Podlázky B
:
Čakovice B
Čechovský

16:00
starší žáci
425
Podlázky
:
Čakovice
Čechovský









9:00
dorostenky
322
Spoje
:
Modřany
Šejtka

10:15
muži
61
Spoje A
:
Modřany
Rys

11:30
ženy
148
Spoje B
:
Modřany B
Preininger

12:45
muži
62
Spoje B
:
Modřany
Rys
předehrají

st. žáci
426
Spoje
:
Modřany
Voldan
3. turnaj mladších žáků Řevnice - 16. 5. 2010

8:30
mladší žáci
607
NH Řevnice
:
Bakov
Jáneš

9:30
mladší žáci
608
Čakovice
:
Modřany
Sviták

11:00
mladší žáci
609
Modřany
:
NH Řevnice
Jáneš

12:00
mladší žáci
610
Bakov
:
Čakovice
Sviták

13:30
mladší žáci
611
Bakov
:
Modřany
Jáneš

16:15
mladší žáci
612
Čakovice
:
NH Řevnice
Sviták
13. kolo • 22. 5. 2010

9:00
muži
63
Spoje A
:
TJ Republikán Praha
Kundrát

10:15
muži
64
Spoje B
:
TJ Republikán Praha
Kundrát

11:30
ženy
149
Spoje B
:
Březno
Hendrych









9:30
dorostenky
323
Modřany
:
Podlázky
Janková

10:50
ml. koed.
819
Modřany
:
Podlázky
Janková

12:00
dorostenci
209
Modřany
:
Podlázky
Bláha

13:20
starší žáci
427
Modřany
:
Podlázky
Janková

14:30
muži
65
Modřany
:
Podlázky B
Bláha









08:00
st. žákyně
526
Čakovice
:
Stará Huť
Syrovátka

09:05
ženy
152
Čakovice B
:
Stará Huť A
Spoustová

10:20
ženy
153
Čakovice A
:
Stará Huť B
Voldan

11:35
muži
66
Čakovice B
:
Stará Huť
Voldan

12:50
ženy
151
Čakovice B
:
Stará Huť B
Syrovátka

14:05
ženy
150
Čakovice A
:
Stará Huť A
Voldan









9:30
muži
67
NH Řevnice B
:
Bakov B
Leinweber

10:40
ml. žákyně
710
DTJ Řevnice
:
Bakov
Holý P.

11:50
starší žáci
428
NH Řevnice B
:
Bakov
Bušová

13:00
st. žákyně
527
DTJ Řevnice
:
Bakov
Holý P.
4. turnaj mladších žáků Spoje - 23. 5. 2010

10:00
mladší žáci
613
Modřany
:
Čakovice
Janková

11:00
mladší žáci
614
Bakov
:
NH Řevnice
Voldan

12:30
mladší žáci
615
NH Řevnice
:
Modřany
Janková

13:30
mladší žáci
616
Čakovice
:
Bakov
Voldan

15:00
mladší žáci
617
Modřany
:
Bakov
Janková

16:00
mladší žáci
618
NH Řevnice
:
Čakovice
Voldan
14. kolo • 29. 5. 2010

14:00
muži
68
Republikán
:
Bakov B
Krejča









9:00
ml. žákyně
711
Březno
:
Bakov
Mikulecký

10:00
st. žákyně
528
Březno
:
Bakov
Mikulecký

11:00
ženy
154
Březno
:
Bakov
Mikulecký









9:00
ml. koed.
820
NH Řevnice
:
Čakovice
Sviták

10:00
muži
69
NH Řevnice B
:
Čakovice B
Zavadil

11:15
ml. žákyně
712
DTJ Řevnice
:
Čakovice
Holý

12:15
starší žáci
429
NH Řevnice
:
Čakovice
Zavadil

13:15
st. žákyně
529
DTJ Řevnice
:
Čakovice
Holý









8:00
dorostenky
324
Stará Huť
:
Modřany
Pešek J.

9:10
muži
70
Stará Huť
:
Modřany
Leinweber

10:20
ženy
155
Stará Huť A
:
Modřany B
Leinweber

11:30
st. žákyně
530
Stará Huť
:
Modřany
Pešek J.

12:30
ženy
156
Stará Huť B
:
Modřany B
Leinweber









12:15
starší žáci
430
Podlázky
:
Spoje
Baitl L.

13:30
muži
71
Podlázky B
:
Spoje A
Bláha

15:00
dorostenky
325
Podlázky
:
Spoje
Baitl L.

16:30
muži
72
Podlázky
:
Spoje B
Bláha
2. nadstavbový turnaj dorostenců Podlázky - 30. 5. 2010

12:30
dorostenci
210
Podlázky
:
Modřany
Pánek

14:15
dorostenci
211
Modřany
:
Bakov
Beran

16:00
dorostenci
212
Bakov
:
Podlázky
Pánek