Čako-Modřany výsledky

27. září 2009 v 15:28 | Mirka |  ZÁPASY holky
sobota 26.9.2009 Čako - Modřany
Starší žákyně 6:12 /2:8/
sestava: brána Tereza Němečková, obrana Anička Syslová, Nicola Malá, Bára Špatková, Denisa Dundáčková, útok: Hanka Petříková, Soňa Dundáčková, Romana Votrubová-kapitán, Denisa Havelková
góly: Soňa Dundáčková 3, Hanka Petříková 2, Romana Votrubová 1

Starší žáci : 8:15 /3:7/
sestava: brána: David Procházka, obrana, Jakub Šimek, Bertík Lím, Lukáš Jurášek, Filip Čermák, útok: Jirka Boček, Martin Nedvěd, Jarda Šimáček, Petr Boček
góly: Martin Nedvěd 4, Jirka Boček 4

mladší koedukovaná:
sestava: brána David Procházka, obrana Anička Syslová, Bára Špatková, Denisa Dundáčková, Bertík Lím, Lukáš Jurášek, útok Soňa Dundáčková, Denisa Havelková, Jarda Šimáček, Martin Nedvěd

Hrajeme doma s TJ Spartak Modřany

sraz starší a mladší žákyně: 7,15 hodin na hřišti ( starší hrají od 8:00, mladší od 8:00 a od 11:25 )
sraz starší a mladší žáci: 8:20 hodin na hřišti ( starší hrají od 9:05 mladší od 9:05 a od 11:25 )

Mladší žačky 10:5 ( 6:3 ) PROHRA
Opět nás bylo málo, rodiče nám nepustí děti na zápas ( Dundáčková Soňa a Denisa ). Díky tomu hrála obránkyně v útoku a v obraně jsme si museli vypomoci z družstva ml.žáků. A ještě jsme hráli v útoku 15 minut ve dvou, protože si Denisa zvrkla nohu.
Složení:
brána: Kája Vrbová, obrana: Anička Syslová, Nicola Malá, Bertík Lím, útok: Vanda Spoustová ( 5 )itán, Denisa Havelková, Bára Špatková

Starší žačky 24:4 ( 10:1 ) PROHRA
Základní sestava se skládá pouze z pěti hráček, z toho jedna se omluvila ( Votrubová ), doplněno mladšími žačkami.

Složení:
Brána: Martina Bečková, obrana: Tereza Němečková-Anička Syslová, Nicola Malá-Bára Špatková-Karolína Vrbová, útok: Hana Petříková ( 3 )Dostálová Mája ( 1 ), Denisa Havelková, Vanda Spoustová

Mladší koedukovaná 13:8 ( 8:4 ) PROHRA
Kombinace mladších žaček a žáků, přednost mají mladší žáci, aby měli možnost si zahrát se svými vrstevníky.
Složení:
Brána: David Procházka, obrana: Bertík Lím, Honza Bašta, Lukáš Jurášek, Anička Syslová, Nicola Malá, útok: Vanda Spoustová, Denisa Havelková, Kája Vrbová, Bára Špatková

2.oblastní kolo Březno, info + odjezd

16. září 2009 v 12:10 | Mirka |  ZÁPASY holky
V sobotu 19.9.2009 odjíždíme v 9,30 hodin z parkoviště u házené.

16. září 2009 v 12:08 | Mirka
V sobotu jsme hráli v Bakově. Jediné vítězství domů přivezly mladší žačky, za což je musíme pochválit, protože hrálo pouze 7 hráček. Z toho byly tři nové - dvě po dvou trénincích Barborka a Adélka, které hrály na obraně a Míša, která hrála v útoku. Útočná řada byla sestavena dále ze dvou obránkyň Denisy Dundáčkové a Báry Špatkové. Vyhrály 7:2, kdy Denisa Dundáčková dala všechny góly.
sestava: brána Karolína Vrbová, obrana Eliška Duchková, Barborka a Adélka, útok Denisa Dundáčková kapitán, Barbora Špatková, Míša Houdková

Starší žákyně hrály také v sedmi, kdy 3 starší doplňovaly 4, mladší. Prohrály 25:5, kdy za nás dala Romana 3 a Hanka 2 góly.
sestava: brána Karolína Vrbová, obrana Eliška Duchková, Tereza Němečková, Barbora Špatková, útok Romana Votrubová - kapitán, Hanka Petříková, Denisa Dundáčková.

1.oblastní kolo 12.9.- časy zápasů + odjezd + info

3. září 2009 v 17:41 | Mirka |  ZÁPASY holky
Ahoj všem,
v 1.podzimním kole, které hrajeme 12.9. v Bakově se posouvají zápasy.
ZAČÍNÁME V 8,00 HODIN.
Prosím všechny, kdo jedou autem, aby počítali s tím, že se začíná o 1/2 hodiny dřív + mezi zápasy je 10 minut, tudíž každým zápasem se ušetří 5 minut, buďte tam včas. Musíme se vrátit do Čakovic, co nejdříve.

Odjezd autobusu v 6,15 hodin, POZOR ODJÍŽDÍ SE OD HÁZENÉ.