Srpen 2009

rozlosování Stř.oblast podzim 2009

30. srpna 2009 v 20:15 | Mirka |  ROZLOSOVÁNÍ
A. Časový rozpis utkání podzimní části OP

předehrávky
11. 9.
ženy
17:30
101
Čakovice A
:
Čakovice B
Rys
1. kolo • 12. 9. 2009

ženy
8:30
105
Sokol Bakov
:
Čakovice A
Mikulecký

muži
9:50
6
Sokol Bakov B
:
Čakovice B
Mikulecký

ženy
11:10
106
Sokol Bakov
:
Čakovice B
Šulc

starší žákyně
12:30
502
Sokol Bakov
:
Čakovice
Syrovátka

starší žáci
13:40
402
Sokol Bakov
:
Čakovice
Lachout

dorostenky
14:50
302
Sokol Bakov
:
Čakovice
Šulc

mladší žákyně
16:10
701
Sokol Bakov
:
Čakovice

Syrovátka
2. kolo • 19. 9. 2009

mladší žákyně
12:00
702
Březno
:
Čakovice
Babka

ženy
14:10
108
Březno
:
Čakovice B
Mikulecký

starší žákyně
13:00
503
Březno
:
Čakovice
Babka

ženy
16:40
107
Březno
:
Čakovice A
Mikulecký

ml. koeduk.
15:30
807
Březno
:
Čakovice
Babka
3. kolo • 26. 9. 2009

starší žákyně
8:00
506
Čakovice
:
Modřany
Indrová

starší žáci
9:05
407
Čakovice
:
Modřany
Spoustová

ženy
10:10
113
Čakovice A
:
Modřany B
Voldan

ml. koeduk.
11:25
808
Čakovice
:
Modřany
Indrová

ženy
12:30
114
Čakovice B
:
Modřany B

Voldan

dorostenky
13:45
306
Čakovice
:
Modřany
Voldan









27. 9.
muži
8:00
16
Čakovice B
:
Modřany
Rys








4. kolo • 3. 10. 2009

starší žáci
8:30
408
Spoje
:
Čakovice
Janková

dorostenky
9:30
307
Spoje
:
Čakovice
Voldan

muži
10:45
18
Spoje A
:
Čakovice B
Bláha

ženy
12:00
117
Spoje B
:
Čakovice B
Voldan

muži
13:15
19
Spoje B
:
Čakovice B
Bláha

ženy
14:30
116
Spoje B
:
Čakovice A
Voldan
5. kolo • 10. 10. 2009

starší žáci
8:00
410
Čakovice
:
Podlázky
Spoustová

dorostenky
9:05
310
Čakovice
:
Podlázky

Molnár

ml. koeduk.
10:10
809
Čakovice
:
Podlázky
Molnár

muži
11:25
24
Čakovice B
:
Podlázky B
Molnár
6. kolo • 17. 10. 2009

starší žákyně
8:00
511
Stará Huť
:
Čakovice
Stamberg

ženy
9:00
122

Stará Huť A
:

Čakovice A
Babka

ženy
10:15
123
Stará Huť B
:
Čakovice B
Syrovátka

dorostenky
11:30
313
Stará Huť
:
Čakovice
Babka

ženy
12:45
124
Stará Huť A
:
Čakovice B
Syrovátka

ženy
14:00
125
Stará Huť B
:
Čakovice A
Babka

muži
15:15
30
Stará Huť
:
Čakovice B
Lachout
7. kolo • 24. 10. 2009

mladší žákyně
8:00
706
Čakovice
:
DTJ Řevnice
Krejča

starší žáci
9:05
414
Čakovice
:
N Řevnice
Molnár

starší žákyně
10:10
514
Čakovice
:
DTJ Řevnice
Krejča

ml. koeduk.
11:25
810
Čakovice
:
NH Řevnice

Molnár

muži
12:20
33
Čakovice B
:
NH Řevnice B
Molnár


Jak se hraje na podzim 2009

30. srpna 2009 v 20:07 | Mirka
Ahoj všem,
tréninky od 1.9.2009
úterý 16,30-18,00 a pátek 15,30-17,30 hodin.

KATEGORIE - KDO KAM PATŘÍ A ZA KOHO HRAJE
mladší žačky ( hrají za koedukovanou + starší žačky )
( Havelková, Duchková, Syslová, Vrbová Kar., Malá, Dundáčková D.,
Dundáčková S., Králová, Špatková, Spoustová)
mladší žáci ( hrají koedukovanou + starší žáci )
( Šimek, Boček, Nedvěd, Jurášek, Bašta, Lím, Srp, Šimáček )
mladší koedukovaná
( všichni mladší žáci a mladší žákyně )
starší žačky ( hrají za dorostenky )
( Vrbová Kr., Mikuljak, Němečková, Němcová, Votrubová, Petříková,
Dostálová, Bečková )
starší žáci
Dostál
dorostenky
( všechny starší žákyně )

ZÁPASY:
12.9.2009 - jede se do Bakova - celý den - všechna družstva
19.9.2009 - jede se do Března - celý den - mladší žákyně, starší žákyně, mladší koedukovaná
26.9.2009 - hraje se doma
- starší žákyně sraz 7,15 ( hrají v 8,00 a ve 13,45 za dorostenky ) + mladší žákyně další zápas v 11,25 hod.
- starší žáci sraz v 8,20 ( hrají v 9,05 ) a mladší žáci hrají v 11,25
3.10.2009 - jede se na Spoje
- starší žáci a dorostenky ( starší žákyně ) - odjezd cca v 7,00 hodin z Čakovic
( nebo sraz sraz na Spojích - starší žáci v 8,00 hodin, dorostenky sraz na Spojích v 9,00 hodin )
10.10.2009 - hraje se doma
- starší žáci sraz v 7,15 hod ( hrají v 8,00 ), mladší žáci dále hrají v 10,10
- dorostenky ( starší žačky ) - sraz v 8,20 hod. ( hrají v 9,05 )
- mladší žákyně sraz v 9,30 hod. ( hrají za koedukovanou v 10,10 )
17.10.2009 - jede se do Staré Hutě - celý den - pouze holky mladší a starší ( kluci mají volno )
- odjezd z Čakovic cca 6,30 hodin
24.10.2009 - hraje se doma - všechna družstva
- mladší žákyně sraz v 7,15 hod.
- mladší a starší žáci - sraz v 8,20 hod.
- starší žákyně sraz v 9,30 hod.

ŽÁDÁM TÍMTO VŠECHNY RODIČE A DĚTI, ABY EMAILEM POTVRDILI ÚČAST NA ZÁPASECH. JE TO DŮLEŽITÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OMLUVA JE NEMOC. ČI DOPŘEDU NAHLÁŠENÁ NEPŘÍTOMNOST.

Do nové sezóny nám přeji hodně gólů a vítězství.