rozlosování Stř.oblast podzim 2009

30. srpna 2009 v 20:15 | Mirka |  ROZLOSOVÁNÍ
A. Časový rozpis utkání podzimní části OP

předehrávky
11. 9.
ženy
17:30
101
Čakovice A
:
Čakovice B
Rys
1. kolo • 12. 9. 2009

ženy
8:30
105
Sokol Bakov
:
Čakovice A
Mikulecký

muži
9:50
6
Sokol Bakov B
:
Čakovice B
Mikulecký

ženy
11:10
106
Sokol Bakov
:
Čakovice B
Šulc

starší žákyně
12:30
502
Sokol Bakov
:
Čakovice
Syrovátka

starší žáci
13:40
402
Sokol Bakov
:
Čakovice
Lachout

dorostenky
14:50
302
Sokol Bakov
:
Čakovice
Šulc

mladší žákyně
16:10
701
Sokol Bakov
:
Čakovice

Syrovátka
2. kolo • 19. 9. 2009

mladší žákyně
12:00
702
Březno
:
Čakovice
Babka

ženy
14:10
108
Březno
:
Čakovice B
Mikulecký

starší žákyně
13:00
503
Březno
:
Čakovice
Babka

ženy
16:40
107
Březno
:
Čakovice A
Mikulecký

ml. koeduk.
15:30
807
Březno
:
Čakovice
Babka
3. kolo • 26. 9. 2009

starší žákyně
8:00
506
Čakovice
:
Modřany
Indrová

starší žáci
9:05
407
Čakovice
:
Modřany
Spoustová

ženy
10:10
113
Čakovice A
:
Modřany B
Voldan

ml. koeduk.
11:25
808
Čakovice
:
Modřany
Indrová

ženy
12:30
114
Čakovice B
:
Modřany B

Voldan

dorostenky
13:45
306
Čakovice
:
Modřany
Voldan









27. 9.
muži
8:00
16
Čakovice B
:
Modřany
Rys








4. kolo • 3. 10. 2009

starší žáci
8:30
408
Spoje
:
Čakovice
Janková

dorostenky
9:30
307
Spoje
:
Čakovice
Voldan

muži
10:45
18
Spoje A
:
Čakovice B
Bláha

ženy
12:00
117
Spoje B
:
Čakovice B
Voldan

muži
13:15
19
Spoje B
:
Čakovice B
Bláha

ženy
14:30
116
Spoje B
:
Čakovice A
Voldan
5. kolo • 10. 10. 2009

starší žáci
8:00
410
Čakovice
:
Podlázky
Spoustová

dorostenky
9:05
310
Čakovice
:
Podlázky

Molnár

ml. koeduk.
10:10
809
Čakovice
:
Podlázky
Molnár

muži
11:25
24
Čakovice B
:
Podlázky B
Molnár
6. kolo • 17. 10. 2009

starší žákyně
8:00
511
Stará Huť
:
Čakovice
Stamberg

ženy
9:00
122

Stará Huť A
:

Čakovice A
Babka

ženy
10:15
123
Stará Huť B
:
Čakovice B
Syrovátka

dorostenky
11:30
313
Stará Huť
:
Čakovice
Babka

ženy
12:45
124
Stará Huť A
:
Čakovice B
Syrovátka

ženy
14:00
125
Stará Huť B
:
Čakovice A
Babka

muži
15:15
30
Stará Huť
:
Čakovice B
Lachout
7. kolo • 24. 10. 2009

mladší žákyně
8:00
706
Čakovice
:
DTJ Řevnice
Krejča

starší žáci
9:05
414
Čakovice
:
N Řevnice
Molnár

starší žákyně
10:10
514
Čakovice
:
DTJ Řevnice
Krejča

ml. koeduk.
11:25
810
Čakovice
:
NH Řevnice

Molnár

muži
12:20
33
Čakovice B
:
NH Řevnice B
Molnár

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama